بهمن نیکویی مدیر عامل پیشگامان تهران

بهمن نیکویی

Co.founder & CEO

درباره استاد:

بهمن نیکویی، دارای مدرک کارشناسی در رشته IT می‌باشد و همچنین در رشته‌های الکترونیک و سخت افزار کامپیوتر نیز تحصیل نموده است. او یک مدرس در حوزه وب است و به چندین زبان برنامه نویسی کامپیوتر مسلط است و بیش از 20 سال مشغول به تدریس در حوزه IT می‌باشد.

آدرس

تهران، هروی، پناهی نیا، برج افرا

ماموریت و بیوگرافی

در بین شرکتها و موسساتی که فعالیت داشته است می‌توان به: شرکت نفت ایران ، شرکت شل انگلیس، شرکت توتال فرانسه، مجتمع فنی تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره‌های ضمن خدمت دولتی مانند ارتش جمهوری اسلامی ایران، شبکه بهداشت، محیط زیست و برخی شرکت‌ها و موسسات خصوصی نام برد.

او موفق به کسب بیش از 17 گواهینامه رسمی معتبر از سال 1378 الی 1400، در رشته فن آوری اطلاعات و ارتباطات، الکترونیک و سخت افزار شبکه، برنامه نویسی تخصصی و همچنین در رشته‌های ورزشی نیز دارای مقام اول و سوم کشوری در دو سال متوالی است.

دوره‌های تدریس ایشان:

برنامه نویسی Back End، برنامه نویسی Front End، بانک اطلاعاتی، آموزش طراحی وب بصورت اختصاصی ، آموزش طراحی وب در CMS های آماده و موارد دیگر.

 

از علاقه‌مندی‌های او می‌توان به: برنامه نویسی تحت وب، سئو و دیجیتال مارکتینگ و تولید فیلم‌های آموزشی برای دانشجویان ایرانی و خارجی نام برد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس