درباره-پیشگامان-تهران

درباره ما بیشتر بدانید!

پیشگامان تهران دارای مجوز رسمی در زمینه خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1387 تاسیس شد و تا اکنون مشغول به فعالیت است. همچنین این مجموعه مجوز فعالیت آموزشی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فن آوری با همکاری دانشگاه خوارزمی و مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد.

همکاری و تعامل بین دانشگاه‌ها و پیشگامان تهران، باعث گردید، دوره‌های آموزشی بسیاری در سطح حرفهه ای برگزار گردد.

هدف اصلی ما، پیشبرد اهداف حرفه ای در زمینه وب و ارتقا سطح دانش پرسنل موسسات در سراسر جهان است.

پلی میان علاقه‌مندی و بازار کار

پیشگامان تهران مشتریان خود را تا رسیدن به اهدافی که در قرارداد قید شده است همراهی می کند. هدف تیم ما، ارائه خدمات منحصر به فرد و حرفه ای است.

صدور گواهینامه رسمی پس از پایان دوره و کسب مهارت دانشجویان در طول دوره های آموزشی، تضمینی بر ارائه خدمات مطلوب این موسسه است.

پس از صدور گواهینامه، پیشگامان تهران اقدام به معرفی دانشجویان برگزیده به بازار کار خواهد نمود. علاوه بر بازار کار در ایران، همکاری و تعامل پیشگامان تهران، با دانشگاه‌های خارج از کشور باعث شده است تا بتوانیم جهت معرفی دانشجویان به بازار کارهای جهانی نیز اقدام نماییم.

از شروع تا اکنون

پیشگان تهران در سال 1387 شروع به فعالیت در زمینه خدمات حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد.

پیشگامان تهران در سال 1388 بصورت رسمی به ثبت موسسات و ثبت شرکتها رسید و آموزشگاه پیشگامان تهران با موسسه پیشگامان تهران ادغام گردید.

در سال 1390 با شروع تبلیغات پیشگامان تهران در صدا و سیما، فعالیت این شرکت رو به رشد شد. تعداد پرسنل آن نیز افزایش یافت.

اکثر پرسنل تیم ما از دانشجویان این مجموعه می‌باشد.

در سال 1395 شرکت پیشگامان تهران شروع به برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین بر خط نمود و تا کنون بیش از 700 دوره آنلاین در رشته‌های مختلف برگزار نموده است.

اهداف جدید ما برگزاری دوره‌های تخصصی است که با برنامه ریزی دقیقتر و مساعدت دانشگاه‌ها و موسسات داخلی و بین المللی، دست یافتنی تر شده است.

ما امید داریم بتوانیم مثل همیشه موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم نماییم.

logo-samandehi