درباره-پیشگامان-تهران

درباره ما بیشتر بدانید!

پیشگامان تهران دارای مجوز رسمی در آموزش ، با مدیریت عامل آقای بهمن نیکویی در سال 1387 تاسیس شد و تا اکنون مشغول به فعالیت در زمینه آموزش با مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد.

همکاری و تعامل بین دانشگاه‌ها و پیشگامان تهران، باعث گردید، دوره‌های آموزشی بسیاری در سطح برگزار گردد.

هدف اصلی ما، ارتقا سطح آموزش جوانان کشور عزیزمان، ایران است.

پلی میان علاقه‌مندی و بازار کار

پیشگامان تهران دانشجویان خود از مرحله آموزش تا رسیدن به بازار کار همراهی می‌کند. هدف تیم ما، برگزاری دوره‌های مجازی و حضوری بصورت تخصصی می‌باشد. پس از پایان دوره و کسب مهارت، دانشجویان در آزمون رسمی دانشگاه شرکت خواهند نمود و در صورت قبولی گواهینامه برای دانشجو صادر می‌شود.

پس از صدور گواهینامه، پیشگامان تهران اقدام به معرفی دانشجویان برگزیده به بازار کار خواهد نمود. علاوه بر بازار کار در ایران، همکاری و تعامل پیشگامان تهران، با دانشگاه‌های خارج از کشور باعث شده است تا بتوانیم جهت معرفی دانشجویان به بازار کارهای جهانی نیز اقدام نماییم، این امر با همکاری پیشگامان تهران با چند موسسه معتبر در این زمینه صورت گرفته است.

از شروع تا اکنون

پیشگان تهران در سال 1387 شروع به فعالیت در زمینه آموزش نموده است.

پیشگامان تهران در سال 1388 بصورت رسمی به ثبت موسسات و ثبت شرکتها رسید و آموزشگاه پیشگامان تهران با موسسه پیشگامان تهران ادغام گردید.

در سال 1390 با شروع تبلیغات پیشگامان تهران در صدا و سیما، فعالیت این شرکت رو به رشد شد. تعداد پرسنل آن نیز افزایش یافت.

اکثر پرسنل تیم ما از دانشجویان این مجموعه می‌باشد.

در سال 1395 شرکت پیشگامان تهران شروع به برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین بر خط نمود و تا کنون بیش از 700 دوره آنلاین در رشته‌های مختلف برگزار نموده است.

اهداف جدید ما برگزاری دوره‌های تخصصی است که با برنامه‌ای دقیق و همکاری دانشگاه‌ها و موسسات داخلی و بین المللی، دست یافتنی است.

ما امید داریم بتوانیم مثل همیشه موجبات رضایت دانشجویان عزیز را فراهم نماییم.

تیم مــا

بهمن نیکویی
Co.founder & CEO
مجید امامی
Co.founder & CEO
محمد پناهی
Editor & UI
حمیرا اکبری
WEB designer & SEO
ساحل اشرفی
Programmer & UI
قبلی
بعد