سوالات رایج

این سوالات صرفا مربوط به اطلاع از حق و حقوق کارآموزان آموزشگاه پیشگامان تهران میباشد.


سوالات مربوط به نکات تعمیراتی همچنان در قسمت تالار گفتمان در دسترس کارآموزان گرامی قرار دارد.

 

 • چرا پیشگامان تهران ؟

 

 

 • آموزش نامحدود چیست؟

 

 

 • پشتیبانی نامحدود چیست؟

 

 

 • نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی به چه طریق است؟


نحوه ثبت نام در آموزشگاه : ابتدا باید به تقویم آموزشی در صفحه اصلی رجوع نمائید و با توجه به شرایط زمانی خودتان دوره مورد نظر را انتخاب نمائید توجه داشته باشید که دوره هایی که روبروی آن عبارت (ظرفیت تکمیل ) وجود دارد امکان انتخاب ندارد سپس میتوانید از سه روش 1- تماس تلفنی با کارشناسان ثبت نام 2- مراجعه حضوری در محل دفتر آموزشگاه واقع در میدان انقلاب 3- استفاده از فرم ثبت نام در سایت .

 

 

 •  در صورتی که بنا به هر مشکلی نتوانستم دوره را به اتمام برسانم چه کاری باید انجام دهم ؟

میتوانید در دوره های بعدی بصورت کاملا رایگان در دوره مورد نظر شرکت نمائید ، این موضوع محدود به زمان نمی باشد.

 

 

 •  چگونه میتوانم از پشتیبانی حضوری آموزشگاه استفاده نمایم؟


پس از اتمام دوره در صورتی که کارآموز بخواهد مجددا در مبحث دوره مورد نظر شرکت نماید باید با کارشناسان آموزشگاه تماس حاصل نموده و آموزشگاه برای شما در دوره های آینده برنامه ریزی نموده و شما میتوانید بصورت کاملا رایگان از دوره های مجدد استفاده نمائید و این پشتیبانی بصورت نامحدود است، اما در صورتی که این موضوع سالیان درازی بطول انجامد ممکن است شهریه آموزشگاه در هر سال شامل تغییراتی شود بنابراین جهت حفظ حقوق آموزشگاه در صورتی که شهریه ها تغییر نماید کارآموز ملزم به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود البته در صورتی که کارآموز بخواهد در کل دوره شرکت نماید، ولی در صورتی که بخواهد در بخشی از دوره  شرکت کند شامل پرداخت مابه تفاوت نخواهد بود و کاملا بصورت کاملا رایگان است.

 

 

 •  چگونه میتوانم از پشتیبانی غیر حضوری آموزشگاه استفاده نمایم ؟


کارآموز میبایست در سایت عضو شده و برای خود نام کاربری بسازد سپس با آموزشگاه تماس حاصل نموده تا آکانت ایشان در تالار گفتمان در دوره ای که شرکت نموده است فعال گردد ، توجه داشته باشید که نام کاربری مورد نظر فقط در دوره ای که کارآموز در کلاس شرکت نموده است، فعال میگردد و در اتاق های غیره امکان ورود ندارد.

 

 

 •  شرایط شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور چگونه است؟


ابتدا کارآموز طبق برنامه شخصی خود برای آزمون سازمان آماده شده و سپس به مسئولان آموزشگاه اعلام آمادگی مینماید که شرایط شرکت در آزمون سازمان را دارد.
مدارک مورد نیاز (عکس پرسنلی - فتوکپی شناسنامه - فتوکپی کارت ملی - هزینه شرکت در آزمون) را به آموزشگاه تحویل داده و سپس با رعایت پیش نیاز آموزشگاه اقدام به معرفی کارآموز به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می نماید. پس از طی مراحل پرتال سازمان و معرفی آمار برای کارآموز کارت شرکت در آزمون رسمی صادر میگردد که کارآموز این کارت را از آموزشگاه تحویل خواهد گرفت، تاریخ آزمون و ساعت آن در کارت قید شده است، پس از قبولی در آزمون تئوری و اعلام نتیجه آن در سایت سازمان ، حداکثر یکماه پس از اعلام نتایج برای کارآموزان تاریخ آزمون عملی اعلام می شود، در نهایت پس از قبولی در آزمون عملی سازمان پس از طی حداکثر 5 ماه گواهی ایشان از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صادر شده و کارآموز میتواند به آموزشگاه مراجعه نموده و گواهینامه رسمی خود را دریافت نماید.
پیش نیاز شرکت در آزمون به شرح زیر است:
1- مونتاژ کار عمومی کامپیوتر های شخصی : (کارور عمومی رایانه شخصی یا ICDL1 درجه دو یا رایانه کار درجه دو)
2- تعمیر کار نوت بوک (پیش نیاز ندارد)
3- تعمیر کار فتوکپی (تعمیرات ماشین حساب )

نکته1: کار آموزانی که برای دوره تعمیرات فتوکپی پیش نیاز ماشین حساب را ندارند در آینده نزدیک آموزشگاه برای این کارآموزان دوره تعمیرات ماشین حساب را برگزار خواهد نمود تا از دریافت گواهینامه فتوکپی محروم نشوند.
نکته 2: در صورتی که کارآموزی پیش نیاز لازم را دارا است کپی این گواهینامه را به آموزشگاه ارسال میکند تا بتواند در آزمون سازمان شرکت نماید.
(تمام هدف آموزشگاه آسان نموده راه برای دریافت گواهینامه رسمی کارآموزان است زیرا که با دریافت گواهینامه رسمی کارآموز امتیاز آموزشگاه نیز مثبت خواهد شد )

 

 

 •  مراحل دریافت گواهینامه آموزشگاهی چگونه است؟


آموزشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به صدور گواهی موقت به کارآموز ندارد ، و این موضوع صرفا به درخواست کارآموز بوده ، و هدف برطرف شدن بخشی از مشکلات استخدام کارآموزان می باشد.

 

 

 • 7 آیا میتوانم با خود قطعات معیوب را برای تعمیر به کلاس درس بیاورم ؟


بلی - این کار برای تمامی کارآموزان آموزشگاه امکان پذیر است ولی جهت لطمه ندیدن به روند کلاس توصیه میشود که در هر مبحث مورد نظر قطعه تعمیری همان مبحث را استفاده نمایند به عنوان مثال در بحث تعمیرات پاور با خود پاور خراب بیاورند و به کمک استاد تعمیر کنند.

 

 

 • 8چگونه میتوانم با استاد در تماس باشم یا یک پیغام شخصی برای ایشان ارسال نمایم؟


در بخش تالار گفتمان کارآموزان میتوانند به استاد بصورت روزانه در تماس باشند ولی این پیغام ها عمومی میباشد ، در صورتی که بخواهید با استاد بصورت غیرعمومی در تماس باشید میتوانید در قسمت تالار گفتمان با ارسال پیغام خصوصی از این امکان استفاده نمائید.

 

 

 • پس از ثبت نام مشکلی برای من بوجود آمده است و نمیتوانم در دوره مورد نظر شرکت نمایم. چه راه حلی برای من وجود دارد؟


 
در این حالت میتوانید قبل از شروع دوره با کارشناسان ثبت نام آموزشگاه تماس حاصل نموده و تاریخ دوره خود را تغییر دهید .
در صورتی که کار آموز نتواند در دوره های آموزشگاه شرکت نماید مبلغ پرداختی خود را با کسر 20 درصد از کل شهریه دوره ، بصورت کامل در پایان هر ماه دریافت خواهد نمود. برای بازگشت هزینه ، اصل رسید پرداخت بانکی یا رسید دریافت شده از آموزشگاه و یا در صورت مفقود شدن رسید پرداختی، پرینت از بانک مورد نظر الزامی است.

 

 •  در صورتی که در یکی از بخشهای کلاس غیبت داشتم چگونه میتوانم اطلاعات مربوط به آن جلسه را کسب نمایم؟


در صورتی که کلاسی همزمان به آن مبحث رسیده باشد بطور موقت به تعداد جلسات غیبت داشته بصورت کاملا رایگان در آن کلاس نیز شرکت نمائید.
یا در مواقعی که کارآموزان مشغول کار عملی هستند با هماهنگی و رضایت استاد توضیحات لازم را دریافت نمائید. یا پس از اتمام دوره میتوانید مجددا در کلاسهای دیگر موضوع همان مبحث بصورت رایگان شرکت نمائید.

 

 

 

تماس با ما
  آدرس :
تهران - میدان انقلاب - ابتدای خیابان آزادی - ضلع جنوب - نرسیده به جمالزاده جنوبی - پلاک 38 - طبقه دوم
  کد پستی:
1313983694
  شماره های تماس :
021-66412438    021-66412445       021-66412438

در نقشه ما را ببینید

مجتمع آموزشی پیشگامان تهران

کاملترین و مجهزترین مرکز برگزاری دوره های آموزش تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار در کشور
بیش از 9 سال سابقه درخشان در آموزش و تعمیرات
دارنده مجوز رسمی از وزارت کار ، تعاون و  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
ارائه گواهینامه مهارت داخلی و بین المللی با کد شناسایی ملی
برگزاری کلاسها به صورت کاملا عملی در 6 کارگاه مجهز
به همراه پشتیبانی نامحدود

RSS نقشه سایت

تمامی حقوق این وب سایت برای مجتمع آموزشی پیشگامان تهران محفوظ است.
Powered and Protected by FIP-CO WebSite Designers