اعتبار ما.

شرکت ما از سال 1387به طور کلی بر اساس استانداردهای صنعتی فعالیت میکند که به ما کمک می کند تا سطح بالایی از خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم. پیروی از روال های کیفیت تحت استاندارد های جهانی و نشان دادن مهارت و تعهد به مشتری افتخار ماست. ما با بالاترین کیفیت خدمات و پایینترین نرح نرخ تعمیرات توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم ، امید است با حمایت شما و آینده نگری ما ، این شرکت همچنان با قدرت بیشتر به فعالیت خود ادامه دهد.

ما بهترین ها را برای شما فراهم میکنیم!

iso9001

گواهینامه iso9001

خانواده ایزو 9000 به جنبه های مختلف مدیریت کیفیت می پردازند و شامل برخی از استانداردهای شناخته شده ISO می باشد. استانداردها راهنمایی و ابزار برای شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که محصولات و خدمات آنها به طور مداوم با نیازهای مشتری مطابقت دارد و کیفیت آن به طور مداوم بهبود یافته است.
OHSAS-18001

گواهینامه OHSAS 18001

OHSAS 18001 چارچوبی برای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHS) است و بخشی از OHSAS 18000 (که بعضی اوقات به عنوان استاندارد ISO 18000 شناخته می شود)، روش ها و کنترل های مورد نیاز برای سازمان شما برای دستیابی به بهترین شرایط ممکن برای کار و محیط کاری و ایمنی محل کار، به بهترین نحو در استانداردهای بین المللی شناخته شده است.
ISO-IEC-27001

گواهینامه ISO 27001

گواهینامه حفظ امنیت داده های IT مرکز خدمات کامپیوتری همیشه بالاترین اهمیت در دسترس بودن، یکپارچگی و امنیت داده های مشتریان ما را تعیین کرده است. فرایند صدور گواهینامه و ارزیابی های در حال انجام، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ما را تضمین می کند. پیروی مداوم ما نشان می دهد که امنیت اطلاعات شما را به طور جدی مورد توجه قرار می دهیم و اقدامات موثر برای حفظ امنیت داده ها صورت می گیرد.
درخواست سرویس کار